КОПНЕ ПРАВО
Як основа побудови Народовладдя в Україні.
«Лад в країні починається з ладу в родині».
Як основа побудови Народовладдя в Україні.
«Лад в країні починається з ладу в родині».
Згідно з умовами «копного права», яке пропонується запровадити в Україні, як систему побудови республіканської народної влади, кожна українська родина має визначитись з тим, кому вона делегуватиме в подальшому право виступати від імені всієї родини. Тобто, на сімейній раді визначити, хто стає головуючим та відповідальним за всі справи родини і відстоює інтереси родини перед третіми особами та республікою.
Ця людина в подальшому входить до первинної ланки суспільства і приймає участь в громадських ініціативах.
На практиці, це виглядає наступним чином.
Існує багатоквартирний будинок, який проголошується, як первинна ланка суспільства.
Рада первинної ланки складається з представників (голів) родин, що мешкають в будинку. На зборах Ради, голови родин із свого числа обирають кандидатуру на роботу в трохи вищій структурі – комітеті будинку... якому делегують право звітувати та вносити пропозиції від імені всієї спільноти даного будинку.
Наступна інстанція – «Квартальний Комітет».
(В сільській місцевості формується – «Територіальна громада»).
Квартальний Комітет складається з представників будинків кварталу та обирає з свого числа кандидатуру для відстоювання інтересів кварталу в Районній Раді. Йому делегують право вносити пропозиції від імені Квартального Комітету та уособлювати його в більш вищій інстанції.
Районна Рада складається з делегатів від Квартальних Комітетів та обирає з свого числа представників до Міської Ради, де їм делеговано право представляти інтереси Району.
Міська Рада, яку складають делегати від Районних Рад, обирає з свого числа представників для роботи в Обласній Раді. Їм також делеговано право представляти і відстоювати перед «областю» інтереси міста.
Обласна Рада, що складається з представників міст, містечок та територіальних громад сільської місцевості області, обирає з свого числа, необхідну за квотою, яка визначається в залежності від чисельності населення населених пунктів області та територіальних громад, кількість своїх представників для роботи в Верховній Раді.
Ці представники наділяються правом відстоювати інтереси областей та приймати участь в загально республіканських обговореннях та проектах.
Верховна Рада обирає з свого числа президента республіки.
Уповноважує його представляти інтереси республіки на міжнародному просторі, та наділяє його правом бути гарантом дотримання Конституції республіки, з правом внесення на розгляд Верховної Ради власних ініціатив.
Всі обранці, на всіх рівнях, обираються на певний період часу та можуть бути відкликаними достроково, в разі рішення громади, що їх обирала та делегувала, починаючи від найнижчої… первинної ланки самоврядування.
Обрання представників до вищої ланки управління, на всіх рівнях, відбувається, виключно, за результатами оцінки діяльності кандидатів на займаних посадах.
Підставою для обрання того чи іншого кандидата відбувається не в залежності від бажання та прагнення кандидата, а за результатами оцінки його діяльності.
Обрання кандидата, це делегування йому прав і обов’язків, пов’язаних з роботою в частині управління державними механізмами та профільними напрямками.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Відповідальність «обранців» від суспільства, за умови запропонованої схеми побудови системної структури влади, починається від найнижчої ланки і працює до рівня найвищої – Верховної Ради та президентської гілки влади.
Таким чином, кожен обранець, впритул до найвищої ланки республіканського управління, несе персональну відповідальність перед народом за якість виконання ним, покладених на нього зобов’язань.
Кожен громадянин має право обґрунтовано ініціювати відклик того чи іншого обранця, незалежно від рівня, звертаючись з такою ініціативою до найближчого висуванця – відповідального по будинку чи до квартального комітету.
В разі такого звернення, в стислий визначений термін, шляхом ланцюгової передачі претензії, громадянин отримує відповідь на свою претензію.
Можна завантажити повний текст в прикріпленому файлі