Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: 2 КОПНЕ ПРАВО як основа побудови Народовладдя в Україні.
Портал: > Kонференции > ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ НАРОДОВЛАДДЯ > Концепції народовладдя > Самсика Юрій Володимирович
Пресс-секретарь
КОПНЕ ПРАВО
Як основа побудови Народовладдя в Україні.


«Лад в країні починається з ладу в родині».


Згідно з умовами «копного права», яке пропонується запровадити в Україні, як систему побудови республіканської народної влади, кожна українська родина має визначитись з тим, кому вона делегуватиме в подальшому право виступати від імені всієї родини. Тобто, на сімейній раді визначити, хто стає головуючим та відповідальним за всі справи родини і відстоює інтереси родини перед третіми особами та республікою.
Ця людина в подальшому входить до первинної ланки суспільства і приймає участь в громадських ініціативах.

На практиці, це виглядає наступним чином.
Існує багатоквартирний будинок, який проголошується, як первинна ланка суспільства.
Рада первинної ланки складається з представників (голів) родин, що мешкають в будинку. На зборах Ради, голови родин із свого числа обирають кандидатуру на роботу в трохи вищій структурі – комітеті будинку... якому делегують право звітувати та вносити пропозиції від імені всієї спільноти даного будинку.
Наступна інстанція – «Квартальний Комітет».
(В сільській місцевості формується – «Територіальна громада»).

Квартальний Комітет складається з представників будинків кварталу та обирає з свого числа кандидатуру для відстоювання інтересів кварталу в Районній Раді. Йому делегують право вносити пропозиції від імені Квартального Комітету та уособлювати його в більш вищій інстанції.

Районна Рада складається з делегатів від Квартальних Комітетів та обирає з свого числа представників до Міської Ради, де їм делеговано право представляти інтереси Району.

Міська Рада, яку складають делегати від Районних Рад, обирає з свого числа представників для роботи в Обласній Раді. Їм також делеговано право представляти і відстоювати перед «областю» інтереси міста.

Обласна Рада, що складається з представників міст, містечок та територіальних громад сільської місцевості області, обирає з свого числа, необхідну за квотою, яка визначається в залежності від чисельності населення населених пунктів області та територіальних громад, кількість своїх представників для роботи в Верховній Раді.
Ці представники наділяються правом відстоювати інтереси областей та приймати участь в загально республіканських обговореннях та проектах.

Верховна Рада обирає з свого числа президента республіки.
Уповноважує його представляти інтереси республіки на міжнародному просторі, та наділяє його правом бути гарантом дотримання Конституції республіки, з правом внесення на розгляд Верховної Ради власних ініціатив.

Всі обранці, на всіх рівнях, обираються на певний період часу та можуть бути відкликаними достроково, в разі рішення громади, що їх обирала та делегувала, починаючи від найнижчої… первинної ланки самоврядування.

Обрання представників до вищої ланки управління, на всіх рівнях, відбувається, виключно, за результатами оцінки діяльності кандидатів на займаних посадах.
Підставою для обрання того чи іншого кандидата відбувається не в залежності від бажання та прагнення кандидата, а за результатами оцінки його діяльності.
Обрання кандидата, це делегування йому прав і обов’язків, пов’язаних з роботою в частині управління державними механізмами та профільними напрямками.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ


Відповідальність «обранців» від суспільства, за умови запропонованої схеми побудови системної структури влади, починається від найнижчої ланки і працює до рівня найвищої – Верховної Ради та президентської гілки влади.
Таким чином, кожен обранець, впритул до найвищої ланки республіканського управління, несе персональну відповідальність перед народом за якість виконання ним, покладених на нього зобов’язань.
Кожен громадянин має право обґрунтовано ініціювати відклик того чи іншого обранця, незалежно від рівня, звертаючись з такою ініціативою до найближчого висуванця – відповідального по будинку чи до квартального комітету.
В разі такого звернення, в стислий визначений термін, шляхом ланцюгової передачі претензії, громадянин отримує відповідь на свою претензію.


Можна завантажити повний текст в прикріпленому файлі

uras
Доброго дня, шановні автори та експерти! )))
З огляду на кількість коментарів, бачу - активність зашкалює! )))

Що ж... зі сподіванням, що люди все ж таки почнуть висловлувати свої думки та пропозиції, стосовно запропонованого матеріалу, хочу всім нагадати про старе... простонародне прислів'я: "Були б кістки, а м'ясо наросте!".
До чого це я веду?
Так от, запропонований матеріал (Копне право) якраз і є тими самими "кістками" народовладдя, які й мають "обростати м'ясом" - утворенням тер.громад... будуванням системи виборів та потрапляння представників народу на відповідальні пості, впритул до найвищої ланки.
Мало того, запропоновані "кістки" є заохочувальною системою прояву активності громадян та їх прагення досягати вищих рівнів.
Іншими словами, це і є тим самим головним "скелетом" того, заради чого ми тут зібрались.

Тож... чекаю на зашквар думок та пропозицій, шановні Добродії.
Марк Зобов
Пока что дискуссия разворачивается в почтовой переписке. Так оказалось многим проще. Далее будет видно, как оно пойдет icon_smile.gif
uras
Цитата(Марк Зобов @ 16.5.2020, 10:09) *
Пока что дискуссия разворачивается в почтовой переписке. Так оказалось многим проще. Далее будет видно, как оно пойдет icon_smile.gif


Нажаль, так і є.
Але там теж є свої недоліки.
Я хотів залишити коментар під Концепцією, що запропонував Олександр Лалак, але так і не зміг, через велику кількість адресатів. (система відмовилась таке виконувати).
Але я вважаю його Концепцію дійсно слушною.
А в тому коментарі я пропонував ту Концепцію перенести на форум, де кожен учасник зміг би висловити свою думку та зробити пропозиції, стосовно запропонованих тез.
Нажаль, не вийшло.
Марк Зобов
Переношу из ФБ https://www.facebook.com/groups/15797005149...595697811057563

Игорь Борисович Марк Зобов. Просмотрел предложенный вами портал. Удивил ваш коллега Юрий Самсыка своим "Копным ПРАВОМ как основа построения Народовластие в Украине".
Юрий Владимирович предлагает вернуться в феодально - общинную систему? Т.е. осуждали по уму, а не по статьям Уголовного Кодекса. Ибо в средние века УК не существовал. И, потом, неужто нельзя манипулировать "избранными Копными мужами". Википедия прямо говорит об этом: "Постепенно законодательство все больше приспосабливали К.C. с интересами феодалов , которые со временем заменили их вотчинными судами (см. Едлинский привилегия 1430 )." Вот и всё народовластие.
А почему не взять на вооружение принципы народовластия (в частности в судопроизводстве) у США или Великобритании с их применением институтов присяжных заседателей, где в качестве арбитра выступает избранный народом судья. Он же выносит приговор, согласно единогласному решению судей факта (присяжных) (виновен / не виновен), руководствуясь УК.
Во избежании возникновения коррупции в судебном корпусе, судьи должны не только избираться народом, но и отзываться в результате ежегодного выражения недоверия/доверия (референдум на постоянной основе). Власти Центральных аппаратов или местных администраций, могут снимать судью только за криминальные или аморальные поступки, по решению высшей судебной инстанции.
Как - то так, мне кажется и по уму, по сердцу.
О ПАРЛАМЕНТСКИХ РЕФОРМАХ, напишу на этой же странице, следующим постом.
Удачи и всех благ.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.