Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Анатолій Ковальов. Спільні кроки до перемоги.
Портал: > Kонференции > ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ НАРОДОВЛАДДЯ > Шляхи до народовладдя > Ковальов Анатолій Костянтинович
Пресс-секретарь
Анатолій Ковальов. Спільні кроки до перемоги.


Євангеліє від Матвія 7. 7:
«Просіть, і буде вам дано, шукайте, і
знайдете, стукайте, і відчинять вам»


Зміст


1. Вступ ст. 1
2. Варіант наших послідовних кроків ст. 5
3. План створення Всеукраїнської громадської організації «Асамблеї Українського середнього класу» та наповнення її активними громадянами України ст. 6
4. Створення обласних та районних структур Асамблеї ст. 7
5. Асамблея та Партія середнього класу ст. 8
6. Розробка моделі Правової держави вільних громадян Пропозиція по формуванні Верхньої палати у ВР. ст. 9
7. Написання Програми Українського середнього класу ст. 14
8. Організація виборчого процесу та взяття влади Українським середнім класом ст. 17
9. Організація державного управління ст.
10. Податковий кодекс, організація виробництва та реалізації товарів ст.
11. Матриця утримання влади середнім класом та стабільний прискорений розвиток держави, зміцнення громадянського суспільства та ріст добробуту населення на основі раціонального використання Національного багатства ст.
12. Матриця організації міжнародних відносин та забезпечення незалежності України ст.
13. Матриця монетарної політики та організація банківської системи ст.
14. Організація поточної діяльності Асамблеї та спільне проведення масових заходів: акцій, автопробігів, круглих столів, роботи громадських рад, громадських комітетів та ін ст.
15. Забезпечення незалежності ЗМІ від олігархату, приватного та зовнішнього керування. ст.

1. Вступ

Мене спонукали написати дану розробку події жовтня-листопада 2019 року, прийняті закони, які протирічать суспільним потребам та волі народу. Органи влади перестали зважати на громадську думку, порушують законодавство про регуляторні процедури, ігнорують попереднє обговорення законопроектів.

Винні ми – громадський актив. Ми дозволяємо їм так поступати, ми не достатньо консолідуємо дії громадянського суспільства, члени якого стараються відстоювати свої законні права. …Аграрії - встановили алгоритм захисту землі, але ВР на це не зважила, підприємців влада трохи допустила до діалогу, а закон про касові апарати прийняла, вчителям щось пообіцяли, профспілкам…, проте сповна нічого не зробили для суспільного прогресу. А все це тому, що всі ці суспільні групи діють окремо і розрізнено.

Цікаво встановити правила, а також описати організацію спільних дій: аграріїв, підприємців, шахтарів, вчителів, лікарів, військових та ін. представників Українського середнього класу. Лише при такому підході можна отримати бажане і по землі, і по бізнесу, і по соціальних питаннях та зупинити свавілля органів влади. Лише спільними зусиллями можна побудувати Правову державу вільних громадян. Потенціал маємо дуже великий.
Нас навмисне постійно роз’єднують.

Образно кажучи, наше суспільство закинули на покинутий острів, що відділяється від материка бурхливою річкою. А щоб попасти на материк, потрібно побудувати місток. Олігархи спонукають, щоб свій місток будували аграрії, свій місток побудували підприємці, свій – вчителі і т.д. В результаті роз’єднаних дій ніхто нічого не зробить, ніхто не вийде із своєї проблеми. А разом, побудувавши спільну і надійну переправу, – всі перейдуть на материк і спасуться!
Лише так діймо! Об’єднуймося! Навколо громадських організацій, профспілок, прогресивних рухів.

Чим дальше будемо відкладати зусилля, тим важчою буде переправа і наступить момент, що вона стане неможливою. Не втрачаймо час! Все залежить тільки від кожного з нас. Робімо перші і рішучі кроки - вони приведуть до бажаного результату. Не зациклюйтеся на дрібних індивідуальних і незначних проблемах. Їх часто створюють навмисне, щоб ми не бачили основного, щоб були не організовані, розділені і безпорадні.

Негативні сторони із історії Незалежної України: відбувається непродумане роздержавлення промислових підприємств, перехід стратегічних основних засобів до олігархату, знищення промислового виробництва, зростання безробіття, прийняття Податкового кодексу, який законодавчо закріпив і дозволив паразитичні схеми збагачення олігархів. Відбулося знищення системи санаторіїв, безкоштовної медицини, безкоштовної освіти. В сільському господарстві дозволено створення агрохолдингів та різкого збіднення і знищення сільського населення, сільських шкіл та медичних фапів. За роки незалежності по Україні зменшилося населення більше, ніж це відбулося в період голодомору та Другої світової війни разом взятих.

Ще більші біди для Українського народу очікуються внаслідок запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.

Відбувається щорічне прискорене зростання багатства кучки олігархів і різке збіднення іншої частини населення. Деградує суспільство, знищується наука, знищуються стратегічні виробничі об’єкти.

Населення різко розділилося на три основні суспільні групи: незначна частина тих, які зовсім самі себе не можуть утримувати (інваліди, тяжко хворі) – їх біля 4%; також незначна частина – це представники українського олігархату, їх 5-6%; і найбільша частина - представники малого і середнього бізнесу, вчителі, лікарі, пенсіонери, військові, службовці, науковці та ін., їх біля 90%, це – Український середній клас, який фактично є основним наповнювачам бюджету країни, він переважні голоси дає у виборчій системі, тому повинен мати справжню владу.

Всі розвинені країни пройшли через дрібнобуржуазної революції, або відповідні перетворення. В нас же захватив владу олігархат і у змові із міжнародними аналогічними представниками оббирає та знищує Український народ.
Ми із року в рік випрошуємо у своїх злодюг ті, чи інші, належні нам за Конституцією, права. Але вони навіть і Конституцію прагнуть змінити, щоб ніяких прав не мав Український середній клас.

Попередні та поточні події підтвердили, що не слід сподіватися, що само-собою становище виправиться. Стан суспільного розвитку лише погіршується із-за порушення прав і свобод населення, тотального обкрадання, а то і знищення жителів через безробіття, неякісну медицину, екологічні проблеми, неякісні ліки, харчі, навмисні моральні та психічні втручання, антинародну монетарну політику. Ми за останніх 30 років ще не досягли валового продукту (у співставних цінах на душу населення), який був до цього, хоча і населення зменшилося. Україна із багатих держав перетворилася в одну із самих бідних.

Тому пропоную собі поставити за мету і взяти на себе місію: Побудувати правову державу вільних громадян!
(Див. http://www.seredniy-klas.org/news/gotuemo_...2017-09-11-289)

Рушійною силою побудови такої Правової держави вільних громадян є Український середній клас.
Український середній клас має всі необхідні і достатні можливості, щоб взяти владу в свої руки і побудувати омріяну країну. Він зобов’язаний це зробити!

Мені здається, що маю моральне право висловити свою позицію. Я за першою освітою – вчитель математики, кафедра дала мені рекомендацію в Інститут кібернетики, там мав роботу «Контекстно-вільні мови та граматики програмування», служив в армії (в Групі радянських військ в Німеччині, зараз капітан запасу), після армії – працював 10 років директором найбільшої в районі сільської середньої школи, Відмінник народної освіти, описував проблему: «Керування сучасною школою», потім 10 років працював головою колгоспу, отримав ще одну вищу освіту, закінчивши економічний факультет; зараз – підприємець і фермер, живу в селі, тому знаю і про село, і про суспільство. Хочу позитивних змін для себе, для людей, для дітей та онуків.

2. Варіант наших послідовних кроків.

Ми вже маємо певні напрацювання, тому пропоную трансформувати «Асамблею громадських організацій малого і середнього бізнесу» в Громадську організацію «Асамблею Українського середнього класу» (далі – АУСК).

У всеукраїнську громадську організацію - АУСК будуть входити на рівних правах, як окремі особи, так і громадські організації підприємців, вчителів, лікарів, військових, пенсіонерів, науковців, студентів, селян, службовців та ін., тобто, всі бажаючі представники Українського середнього класу. Ця структура в нас готова, розробимо статут та затвердимо на спільних зборах.

Ми маємо високоорганізовану команду ініціативних та надійних друзів по Асамблеї, мережу видатних патріотів та інтелектуалів інших структур із яким можна успішно діяти.

На жаль, законодавство дозволяє приводити до влади людей лише через партійну систему, тому вимушено прийдеться створити Партію середнього класу. (А коли прийде до влади Український середній клас, тоді він зможе скасувати обов’язковість партійного виборчого процесу, можуть стати партії не потрібними).

Створивши громадську організацію АУСК, ми в першу чергу розробимо модель Правової держави вільних громадян, складемо Програму середнього класу (див. http://www.seredniy-klas.org/news/rozroblj.../2015-03-22-255 )

Але при цьому ні в якому разі ми не повинні зараз збавляти темпи акцій, автопробігів, круглих столів, роботу серед депутатів різних рівнів. Все це проводити потрібно спільно із іншими представниками середнього класу, – слід нарощувати свої «мускули». Якщо робитимемо кроки, то переможемо. Нас дуже багато. Ми хочемо, ми успішні, в нас не має іншого варіанту для виживання як перемогти. Ми стараємося не лише для себе, але і для майбутніх поколінь.

Зараз на акціях закликатимемо різних представників Українського середнього класу брати участь у виборах, які проходять у 86 ОТГ 22 грудня та 29 грудня 2019 року. Нехай пропонують себе на голови та в депутати цих громад. Також слід розпочати підготовку до чергових виборів у місцеві ради на осінь 2020 року, щоб кращі представники середнього класу стали головами обласних, районних та місцевих рад, їх депутатами. Тотально слід забирати владу у невігласів! Починаймо діяти!


3. План створення Всеукраїнської громадської організації «Асамблеї Українського середнього класу» та наповнення її активними громадянами України.


Активних громадян, які прагнуть змін в Україні на краще є дуже багато, але вони розрізнені, кожен сам по собі. Багато із них входять в якісь громадські організації, профспілки та партії. Наше завдання спробувати їх об’єднати. Метою об’єднання буде – захист прав та свобод кожного учасника чи соціальної групи, а також створення структури, що керуватиме цим процесом.

Вже зараз сприяють об’єднанню публічні виступи громадських активістів, проведення конференцій, круглих столів, масових акцій, демонстрацій, публікацій як в друкованих джерелах, так і в Інтернеті.

Вважаю, що добрим початком будуть домовленості про спільні дії в межах областей. Така домовленість вже відбулася між фермерами та підприємцями Дніпропетровської області. Підготовлено проект об’єднуючого МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІЛЬНІ ДІЇ ПО ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ ПРЕДСТАВНИКІВ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ – див. http://www.seredniy-klas.org/load/memorand...asti/1-1-0-2742

Як тільки понад 10% областей в будь-якій формі зорганізуються, то проведемо всеукраїнську організаційну конференцію та створимо керівний орган – пропоную її назвати Асамблеєю Українського середнього класу, щось подібне до активної раніше Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України (до речі, її можна використати для створення нової Асамблеї). По зразку Асамблеї малого бізнесу (у розробці документів якої в свій час приклали багато зусиль Олександр Супрунюк, Ірина Касьян, Рімма Білоцерківська, Василь Миколенко, Лідія Кривенко, Олександр Дудко, Євген Зільберт, Анатолій Ковальов та багато інших) пропоную проекти:
П Р И Н Ц И П И АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ : http://www.seredniy-klas.org/load/p_r_i_n_...lasu/1-1-0-2743 ,
РЕГЛАМЕНТ АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ http://www.seredniy-klas.org/load/reglamen...lasu/1-1-0-2744
МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ТА СПІВРОБІТНИЦТВО УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ, який підписують учасники, що вступають до Асамблеї: http://www.seredniy-klas.org/load/memorand...lasu/1-1-0-2745

4. Створення обласних та районних структур Асамблеї.

Всеукраїнська організація - Асамблея буде сильною і зможе вирішувати свої статутні завдання, цим самим захищатиме наш народ лише тоді, коли вона буде достатньо розгалужена із її представництвами в кожній області та кожному районі. Якщо поставити перед собою завдання повсюдно в органи місцевої, обласної, всеукраїнської влади ввести своїх представників – представників Українського середнього класу, то для цього слід буде структурувати місцеві представництва Асамблеї. Тому найкраще це робити негайно і спільно готуватися до найближчих виборів. Як практично в цьому напрямку слід поступити? Перш за все підключити активних представників МСБ, фермерів, а також профспілки. Ось один із прикладів – підписанням якихось об’єднуючих документів, наприклад,
http://www.seredniy-klas.org/load/memorand...lasu/1-1-0-2745.
А ось конкретно підписаний Меморандум в Черкаській області: http://www.seredniy-klas.org/load/memorand...asti/1-1-0-2752

5. Асамблея та Партія середнього класу.

Партії зараз потрібні лише через те, що законодавство передбачає участь у виборчому процесі народу через партійні структури. Тому в Україні понад 350 різних партій. В цілому така полігамія не являється позитивом та інструментом прояву демократії, більше навпаки – це інструмент розбрату в суспільстві та спосіб поділити Український середній клас на дрібні і не дієві групи, це перешкоджання в об’єднанні всіх прогресивних сил суспільства. Ці партії в Україні являються інструментами отримання олігархами влади для ще більшого збагачення на паразитуванні над народом.
Але, щоб зараз вдалося створити Партію середнього класу (або використати одну із існуючих), яка б була зовсім незалежною, існувала б лише на власних внесках, то швидше ми б змогли здобути владу середнім класом.
Економічно це можливо наступним способом:
1) Створити в кожному районі осередки, очевидно, що до їх складу можна легко залучити не менше як по 1000 осіб;
2) Достатньо встановити, що члени партії щомісяця платять не менше, як по 10 грн партійних внесків. Внески платяться лише на банківські рахунки, зручно це робити у вигляді регулярного платежу;
3) Підрахуємо, що це буде: 650 районів х1000 х10 = 6,5 млн грн щомісяця;
4) Щомісяця цих 6,5 млн розподіляються так: 16% зібраних коштів перераховують районні організації на утримання обласних структур, а також 4% перераховують в Київ на утримання центрального апарату партії;
5) Підрахуємо, що це буде: Центральний апарат щомісяця матиме надходження 260 тис. грн; Обласна організація щомісяця на утримання матиме понад 40 тис грн; в районній організації залишатиметься на утримання офіс-менеджера 8000грн. Це вже та кількість коштів, щоб організувати хорошу діяльність і перемогти у виборах.
Для успішної організації партійної структури, потрібно суспільству показати ради чого все це робимо, показати, що ми будуємо Правову державу вільних громадян. Ми показуємо, що головною рушійною силою такої побудови являється Український середній клас. Тому ми повинні цей середній клас і структурувати, і навчити як отримати владу, а також навчити як цією владою управляти, як скористатися отриманою перемогою. Адже в процесі перемоги Революції гідності фактично влада вже була в руках середнього класу, але в стані ейфорії народ не знав, що йому далі робити, а цим скористалися представники олігархії і використали наш народ по повній програмі. Щоб цього не повторилося, потрібно вже зараз розробити Програму середнього класу. Ось проект такої розробки: http://www.seredniy-klas.org/news/rozroblj.../2015-03-22-255
Робімо кроки, і переможемо!

6. Розробка моделі Правової держави вільних громадян

Сучасний розвиток економіки та суспільних відносин в Україні досяг критичного стану –
а) загублена економіка України, зовнішній борг держави перевищує 60% ВВП, переважна більшість промислових товарів, якими користується населення України імпортовані з інших країн (87%), експорт українських товарів переважно сировинний;
б) суспільство перестало довіряти будь-яким політичним силам, Президенту України, Уряду, Верховній Раді. Середньозважений показник довіри становить біля 21%;
в) Україна знаходиться в стані інтервенції, а керівництво держави непрофесійно організовує захист території держави, особливо це проявилося при захопленні Криму та перший рік війни на сході. Лише через самоорганізовані дії волонтерів, стремління жителів України до волі і масова тотальна допомога населення Захисникам, патріотизм Добровольців зупинив наступ ворога. Навіть зараз не спрямоване внутрішнє виробництво «Все для фронту, все для перемоги!». Кволі та непослідовні дії керівництва приводять до того, що населення саме блокує поставки на ворожу територію ресурсів, які ворог використовує проти нас;
г) за 26 років скоротилося населення України із 52,3млн жителів до 37млн. Продуктивна частина населення прозябає. Науковці, спеціалісти різних професій шукають собі роботу за кордоном. В Україні тотальне безробіття, особливо в селах. Деградує освіта, наука, медицина, культура. Молодь України - перспектива розвитку та потенціалу - знаходиться на рівні вичавлення її з країни. Не забезпечені випускники вузів, середніх спеціальних закладів житлом, роботою - 87% починають працювати не по отриманій спеціальності. Процес використання трудових ресурсів в державі неконтрольований і вкрай неефективний.
д) відмічені вище причини та лише популістські обіцянки правлячих кіл привели до виникнення в Україні ряду громадських спротивів суспільства. Особливо вони проявилися коли населення вийшло на Майдани в часи Помаранчевої революції, Підприємницького майдану, Революції гідності. Громадянське суспільство розвивається по наростаючій. Спостерігається професійний ріст громадських активістів та їх громадських організацій. Але, приходиться констатувати, що вони часто діють розрізнено, не маючи узгоджених планів, хоча в них спільна ідея – це Нова Україна, правова країна для людей.
ж) Українське суспільство, держава Україна як живі організми, яким загрожує знищення досягли межі. Настав час рішучих змін та посилення здатності для організованого самозахисту.
Звідси і виникло завдання побудови «Правової держави вільних громадян» Ідея вперше була сформована в процесі роботи Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України.
Суспільні «потрясіння» останніх десятиліть показали, що громадяни хочуть і вміють працювати, активно включаються у життя села/селища/міста, району, області та країни в цілому. Створення та розвиток інституту громадянського суспільства стали хорошим починанням у оформленні територіальних громад як юридичних осіб публічного права, які закріплюють свої функції та повноваження на місцях.
Громадяни, бачачи, що можуть і впливають на стан справ навколо себе, - активно включаються в роботу територіальних громад і намагаються побудувати власну країну «знизу». І це позитивний фактор в розвитку громадянського суспільства в Україні.

Правова держава ─ це та держава, в якій життя громадянського суспільства організоване відповідно із прийнятою її народом Конституцією, Законами та моральними цінностями. Це держава для її громадян (а не громадяни принижені державою). Вся система законів організовує раціональне життя населення, кожен виконує закони та має гарантований захист цими законами. Громадяни мають права та мають всі можливості скористатися всіма цими правами – на освіту, роботу, медичний захист та ін. На основі цього дані громадяни себе не лише відчувають вільними, а вони є вільними.

Набути цього статусу можна лише виборовши його. І основною рушійною силою в цьому процесі буде Український середній клас, тобто та частина громадян України, яка знаходиться між самими бідними (3 - 5%) та самими багатими (2%). Ця частина населення має спільні інтереси та спільного ворога – кланового олігархату, тому мають класові ознаки. Ці ознаки особливі для України і відрізняються від класової структури суспільства інших держав.
Ця частина населення (Український середній клас) визначають стратегію економічного росту нашої країни, лише вони формують результати у виборчому процесі. Але зараз розрізненні через перебування в різних (понад 350) партіях. А якщо їх об’єднати в одну силу, організувати, дати програму, то вони зметуть все негативне і побудують правову державу вільних громадян.

(Правова) держава вільних громадян – мрія українського суспільства або Українська національна ідея.
Головне питання сучасної України полягає в тому: ЧИЇ ІНТЕРЕСИ ВIДСТОЮЄ і ЗАХИЩАЄ ПРАВОВА ДЕРЖАВА? Природно - інтереси панівного класу! В даний час – інтереси олігархату.
Повинен стати панівним класом НАРОД!!!

Але нинішня система, так званого народовладдя, маскує і захищає свою систему політичних і економічних правовідносин кланів, суть якої - захист місця біля «державного корита». Тому в першу чергу і перш за все слід змінити парадигму економічного розвитку країни, що потягне зміну всієї системи нині існуючих не тільки економічних, а й ідеологічних i політичних правовідносин. Тобто - це зміна системи! Те, чого прагне Український середній клас!
Для цього суспільство має прийняти нову економічну, соціальну, освітню (та ін.) парадигму розвитку країни. Суть її полягає в тому, що первинна клітина ЕКОНОМІКИ ТА ЖИТТЯ КРАЇНИ МАЄ БУТИ НЕ ТОВАР, а ПРОСТИЙ ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ, ГРОМАДЯНИН ВІЛЬНИЙ !!!

Саме така зміна парадигми потребує також перебудови і політичної системи країни, складовою частиною і інструментом якої і є ДЕРЖАВА із своїми відповідними законами, правилами і функціями.

Саме з цього моменту виникає національна ідея суть якої звучить i лунає так: побудова правової держави вільних громадян!

Побудова такої держави буде складатися із досягнення таких її особливостей:
1. Виборність суддів, прокурорів, начальників поліції.
2. Приведення всіх законів у відповідність Конституції та ліквідації їх двозначності.
3. Усунення депутатської недоторканості та недоторканості суддів, Президента України і застосування простої процедури імпічменту.
4. Відновлення конституційного права, ролі і дієвості територіальних громад, як співвласника національного багатства, як джерела прогресивних ініціатив та пропозицій.
5. Створення раціональної системи оподаткування, яка забезпечить прискорений розвиток економіки.
6. Пріоритетним стане (розвиток людини та все, що з цим пов'язано) освіта, наука, медицина.
7. Жителі країни будуть забезпечені роботою, особлива увага приділятиметься молоді в т.ч. з питань забезпечення житлом.
8.Зміниться система виборів. Не буде змоги фальсифікувати результати та кожен член виборчої системи матиме змогу знати, як врахований його голос за рахунок впровадження системи блокчейн.
Ми проголошуємо, що Побудова (правової) держави вільних громадян – це є національна ідея України.
Основні шляхи побудови правової держави вільних громадян (ПД). (оцінка ситуації в Україні та в світі, рушійні сили, інструменти, ресурси, модель перетворень)

Україні необхідно здобути ПОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ. Він складається з декількох частин. Це і міжнародний правовий суверенітет, це і демаркування державних кордонів в ООН; це міжнародно-правовий суверенітет і набуття міжнародної правосуб'єктності і найголовніше зараз: це монетарно-фінансовий суверенітет.
Необхідно вирватися з валютно-колоніальної залежності від світової валюти США і перейти на власний національний емісійний актив.

Також Україна може перейти на новий нематеріальний грошово-емісійний актив, який на відміну від матеріального - невичерпний. Таким активом є ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ, носієм якого і є людина, а точніше ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ. Складовими частинами цього нового емісійно-грошового активу у вигляді ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ є: знання (забезпечується системою освіти), здоров'я (забезпечується системою охорони здоров'я), культура і безпека середовища проживання людини (визначає тривалість життя), тобто те, що ми називаємо «вільна людина». Чим більше держава вкладе в цей актив, тим вище виробничий і творчий потенціал України. Вільний громадянин і є складовою національної ідеї України. Нова ідея та зміна системи взаємозв’язані.

Побудову державу вільних громадян організуємо наступним чином:
1) Ідею побудови (ПД) поширюватимемо всіма можливими способами (ЗМІ, Інтернет, конференції, виступи, розробки наукових праць);
2) Розробимо і впроваджуватимемо конкретний План-завдання з цього часу і на 5-7 років з питань побудови омріяної країни;
3) В кожній області створимо структури активних представників, головним чином з керівників громадських організацій, які долучаться до відповідної роботи по впровадженню Плану-завдань;
4) Спрямуємо роботу на активізацію створення територіальних громад, як юридичних осіб публічного права та через них також будемо впроваджувати наші ідеї;
5) Сприятимемо роботі Асоціації керівників територіальних громад, які виконуватимуть велику функцію у побудові ПД;
6) Запросимо до даного процесу прогресивних міжнародних діячів, Українську діаспору, прогресивних політиків та їх партії;
7) Створимо політичну Партію середнього класу для взяття влади в свої руки, щоб впровадити намічені завдання (або спрацюємо із діючою партією, яка візьметься виконати Програму середнього класу);
icon_cool.gif Сприятимемо активізації роботи галузевих профспілок та їх об’єднання в спільний профспілковий рух за побудову правової держави вільних громадян;
9) У всіх суспільних групах забезпечимо роботу активу з питань побудови держави (МСБ, вчителі, медичні працівники, військові, студенти, селяни, науковці, державні службовці та ін.).
Очевидно, що основною рушійною силою даного процесу є Середній клас України (СК). Він найбільш зацікавлений в побудові такої держави, важливо написати програму його дій, що стане основою для структуризації СК, активізації роботи в напрямку досягнення мети.

Не менш важливим є залучення ресурсів. Основним джерелом надходжень повинні стати внески кожного небайдужого до майбутнього України. Слід остерігатися економічної залежності від внутрішнього олігархату та зовнішніх «помічників».

Пропозиції по формуванні Верхньої палати у ВР.
Верхня палата визначається як головна в прийнятті рішення із прийняття всіх законів та рішень. На відміну від формування депутатів Нижньої палати,
Верхня палата формується в процесі відкритого голосування і забезпечує народовиявлення.
Народовиявлення забезпечується наступним алгоритмом виборчого процесу:
1) Вибори, не пізніше як за місяць до моменту дня проведення, розпочинаються із висунення кандидатів голів населених пунктів чисельністю до 1000 жителів. А ті населені пункти, де більша кількість населення, пропонуються кандидати на керівників районами цього міста чисельністю не більше 1000 осіб. Кандидатури можуть пропонувати профспілкові організації місцеві політичні формування, трудові колективи, а також можливе самовисунення.( В тих селах, що входять в об’єднані громади обирається не голова, а староста населеного пункту).
2) Збираються збори жителів сіл чи районів міста (або їх повноважних представників) і відкритим голосуванням обирають із запропонованих кандидатур голову і заступника села чи району міста.
3) Через місяць після цих виборів, на зборах обраних голів в кожному районі відкритим голосуванням обирається голова виконкому району і його заступник. Паралельно з цим, але після виборів голови райвиконкому, представники міст між своїми обранцями, в цей же день, обирають мера міста і його заступника.
4) Через місяць після виборів голів райвиконкомів, ці особи збираються на обласні збори і на них із числа районних голів відкритим голосуванням обирають голову і заступника обласного виконавчого комітету.
5) Ще через місяць збираються голови облвиконкомів. Всі голови облвиконкомів, і лише вони, утворюють Верхню палату ВР і відкритим голосуванням обирають Гетьмана України та його заступника.
6) Через місяць після цього проходять вибори в тих селах, районах, областях із яких були обрані їх голови у наступну (вищу) управлінську ступінь і вибирають нового заступника, тому що попередній заступник автоматично став вже головою.
7) Такий процес виборів, на відміну від традиційного процесу виборів депутатів Нижньої палати, забезпечить справжнє народовладдя, а також не потребуватиме жодних матеріальних витрат на їх організацію.
icon_cool.gif Всі голови місцевих, районних, обласних виконкомів та Гетьман України відповідають за організацію економічних процесів на території свого впливу, забезпечують всю життєдіяльність, а також можуть вотувати прийняті Нижньою палатою, нижніми депутатами закони.
9) Гетьман України може бути відкликаний зборами Верхньої палати прямим відкритим голосуванням. Пропозицію по його переобранню може поставити на голосування будь-який депутат Верхньої палати, або збори голів районів будь-якої області.
10) Голова облвиконкому може бути відкликаний зборами голів райвиконкомів області. Пропозицію по його переобранню може поставити на голосування будь-який голова райвиконкому, або збори місцевих голів будь-якого району.
11) Голова райвиконкому може бути відкликаний зборами місцевих голів району. Пропозицію по його переобранню може поставити на голосування будь-який місцевий голова або збори жителів села, чи району міста.
12) Місцевий голова (староста) може бути відкликаний зборами місцевих жителів села, чи району міста.
Легко це написати і дуже тяжко здійснити. Але робимо кроки і все буде!

7. Написання Програми Українського середнього класу

Настав час пробудження Українського середнього класу. Це видно із численних подій в суспільстві – масових виступів, активізації громадських організацій, запровадження суспільством громадських контролерів за різними процесами та особами, волонтерський рух та ін.
На жаль, із-за великої зайнятості представників середнього класу, обмеженості в засобах та матеріального і морального гніту олігархатом, середній клас не забезпечує достатньої уваги своєму захисту. Окремі групи, що часто стихійно виникають, ставлять не глобальні питання, а вузько індивідуальні, цим стають не зрозумілими для всього суспільства, тому не досягають бажаної перемоги. Результатами масових виступів користуються знову ж таки – олігархи.
Виникає необхідність середньому класу діяти організовано, програмно, послідовно. Середній клас повинен мати свою програму – Програму Українського середнього класу.
В Програмі відобразяться всі ті моменти, що захищатимуть середній клас, а так як це переважна група в країні, то викладені принципи будуть захищати цілу країну.
Програма опише:
1. Яка повинна бути держава Україна? Тут кожен повинен побачити свої мрії про чудову країну в якій зручно жити нам та нашим спадкоємцям.
2. Як організувати постійно зростаючу економіку в Україні?
3. Як організувати контроль над всіма ситуаціями в суспільстві, щоб попередити небажані наслідки?
4. Як зміцнити здоров’я, збільшити довголіття жителів України?
5. Як розвивати науку, навчання, виховання молоді та всіх жителів країни?
6. Як організувати захист країни від вірогідних противників? Розвиток Збройних Сил України.
7. Організація догляду за пристарілими, інвалідами, хронічно хворими.
8. Забезпечення всіх роботою, чим створити достаток для всіх громадян країни.
9. Як взяти владу в Україні та відповідальність за долю країни, як взяту владу постійно укріплювати з метою зміцнення добробуту та розвитку середнього класу?
Кожен із розділів Програми опише основні принципи утримання влади середнім класом:
1. ТОВАРОМ має бути НЕ ЗЕМЛЯ (сільгосппризначення), а ПРАВО ПРАЦЮВАТИ на ній (тобто, вести сільське господарство); Землекористувач може користуватися лише обмеженою кількістю земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – не більше 500га в одні руки (а може і менше – до 300га, як в сусідніх країнах). Крім цього цей землекористувач (або його представник) повинен жити в адмінмежах розташування цієї землі і сам організовувати виробничий процес. Це стосується і до суборендаря, якщо землекористувачем земля передана в суборенду. Заборонити продаж земель державного запасу (резерву), а лише на конкурсній основі надавати їх в оренду, а хто хоче продати свій отриманий раніше земельний пай, то його купити має право лише місцева територіальна громада, або держава.
2. Створити в Україні сприятливі умови для розвитку товарного виробництва. Для цього змінити систему оподаткування, яка б давала змогу прискореному розвитку підприємців малого та середнього бізнесу, фермерства, цим самим забезпечити українськими товарами як внутрішній, так і зовнішній ринок, подолати безробіття, зупинити масове покидання країни працездатним населенням, зміцнити економіку держави, зменшити зовнішні борги.
3. Жодна особа не може мати у власності основних засобів виробництва вартістю понад мільйон доларів США.
4. В Україні діятиме лише один банк - Національний банк України із його відділеннями по всій Україні. Цей банк обліковуватиме також Національне багатство України, надходження від його оренди та нарахування дивідендів жителям, він також займатиметься обліком пенсійних накопичень кожним громадянином (див. АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ. ЯК НАС ОБМАНЮЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД. http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij...ond/1-1-0-2619)
5. Велику роль у роз’ясненні Програми Українського середнього класу відіграють ЗМІ.
6. Основою будь-якої діяльності являється в першу чергу турбота за здоров’ям, довголіттям, фізичним та інтелектуальним розвитком, моральними якостями населення України.
7. Вся діяльність буде заснована на засадах чинної на даний момент Конституції України. Особливо слід наголосити на ст.5. «Україна є республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Щодо місцевого самоврядування – виконуватиметься Європейська хартія місцевого самоврядування. Разом із цим, свято виконуватиметься Декларація про державний суверенітет України. Повсюдно будуть активно функціонувати територіальні громади як юридичні особи публічного права, які заберуть, відповідно Основного Закону, належні їм права власності. Тут процитуємо три статті Конституції України: «Стаття 140. Місцеве самоврядування є правом територіальної громади - жителів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста - самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України, та Стаття 142. Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад, Стаття 143. Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції».
8. Суспільство прагне жити вільно, у вільному просторі, житиме за десятьма заповідями – відповідно ДЕКАЛОГУ ВІЛЬНОГО ПРОСТОРУ:
- Хочеш змінити світ-почни з себе;
- Говори правду. Брехня роз’єднує;
- Заробляй чесно. Крадеш, то у себе і своїх дітей;
- Будь вільним, не бійся. Страх - дорога до рабства. Вільний -значить відповідальний. За себе, за родину, колектив, Україну, Землю;
- Вір ділам, не вір словам. Знання-головна зброя. Говори те, в чому переконаний. Не знаєш-не кажи, знаєш-не мовчи;
- Багатство не гріх, якщо приносить користь людям;
- Не заважай, - допомагай;
- Роби добро і воно до тебе повернеться. Непокаране зло породжує більше зло;
- Відносься до інших так, як хочеш щоб відносились до тебе;
- Немає кращої нації, віри, мови, професії ніж порядна людина.
9. Для взяття влади в свої руки, вже на найближчих виборах будуть вибрані кращі представники середнього класу головами місцевих рад, а при виборах до Верховної ради слід вибрати Народними депутатами лише представників середнього класу. Для ефективної участі у виборчому процесі доцільно створити Партію середнього класу
10. Податки і товарне виробництво. Реформування податкової системи. Див. АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ. ПРОПОЗИЦІЇ ПО РЕФОРМУВАННІ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij...temi/1-1-0-2524 ( див досвід Грузії: http://www.inliberty.ru/library/573-akt-ek...cheskoy-svobody )
11. Буде законодавчо заборонено приватним структурам брати участь у виготовленні державних документів: паспортів громадянина, свідоцтв, сертифікатів, документів обміру та оцінки земельних ділянок, будівель, сертифікаційних електронних ключів, та ін. Цим повинні займатися державні спеціалізовані підприємства, а плата за виготовлення будь-якого виготовленого документу або не повинна братися, або його вартість не повинна в жодному разі перевищувати одну мінімальну заробітну плату.

8. Організація виборчого процесу та взяття влади Українським середнім класом
1) АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ. АЛГОРИТМ ОЦІНКИ КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij...tati/1-1-0-2754
2) АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ. ДУМКИ ЩОДО ФОРМУВАННЯ ПЕРЕДВИБОРЧОЇ ПРОГРАМИ http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij...rami/1-1-0-2755
3) АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ. РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ПАРТІЙНОЇ ТА ВИБОРЧОЇ СТРУКТУРИ http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij...turi/1-1-0-2756
4) АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ. ПРИНЦИПИ ПОБУДОВИ ПАРТІЙНОЇ СТРУКТУРИ ТА УЧАСТЬ ЇЇ І ВИБОРЧОМУ ПРОЦЕСІ http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij...cesi/1-1-0-2757


(Продовження даної статті буде найближчим часом. Запрошую давати поради, зауваження. Запрошую до написання окремих розділів. Запрошую робити корегування та пропонуйте свої варіанти. Разом ми створимо конструктивний документ).
Ел.адр: aaa77748@i.ua, тел.(вайбер): 096-3891937

Повний текст можна завантажити в прикріпленому файлі
uras
Шановний Анатолій Костянтинович!
Скажіть, будь ласка, це є пропозицією/напрацюванням, чи це вже початок роботи?
Якщо це початок роботи, то чи є вже осередок в Запоріжжі?
Як з ним зв'язатись?

На мою думку, тягти вже нікуди. Тож, коні вже нагодовані, а хлопці вже проспались і прагнуть роботи. )))
А якщо без жартів, то давайте починати працювати.
Доопрацьовувати ж будемо в процесі. (Є багато чого, що можна внести до програми, з метою подальшої реалізації, в умовах народовладдя).

Юрій Володимирович Самсика, м.Запоріжжя.
Анатолій Ковальов
Цитата(uras @ 6.5.2020, 15:14) *
Шановний Анатолій Костянтинович!
Скажіть, будь ласка, це є пропозицією/напрацюванням, чи це вже початок роботи?
Якщо це початок роботи, то чи є вже осередок в Запоріжжі?
Як з ним зв'язатись?

На мою думку, тягти вже нікуди. Тож, коні вже нагодовані, а хлопці вже проспались і прагнуть роботи. )))
А якщо без жартів, то давайте починати працювати.
Доопрацьовувати ж будемо в процесі. (Є багато чого, що можна внести до програми, з метою подальшої реалізації, в умовах народовладдя).

Юрій Володимирович Самсика, м.Запоріжжя.


Юрію Володимировичу. Дякую за те, що відгукнулися. Стаття моя в процесі доопрацювання. Частина роздіолів готується мною та моїми друзями. Запрошую і Вас. По Запоріжжі є багато активних людей. які вже включилися в діяльність побудови омріяної країни, народовладдя: це Андрій Матрій, Лідія Кривенко, Володимир Коляка, Тютюнник Юлія, Сміян Віталій та ін. Підключайтеся, будьласка. і Ви. Скиньте мені Ваші тел та ел.адр.
uras
Цитата(Анатолій Ковальов @ 8.5.2020, 13:36) *
Юрію Володимировичу. Дякую за те, що відгукнулися. Стаття моя в процесі доопрацювання. Частина роздіолів готується мною та моїми друзями. Запрошую і Вас. По Запоріжжі є багато активних людей. які вже включилися в діяльність побудови омріяної країни, народовладдя: це Андрій Матрій, Лідія Кривенко, Володимир Коляка, Тютюнник Юлія, Сміян Віталій та ін. Підключайтеся, будьласка. і Ви. Скиньте мені Ваші тел та ел.адр.


Доброго Вам здоров'я!
Написав Вам повідомлення (личное сообщение), але серед "відправлених" не можу його знайти.
Може, щось відбувається з налаштуваннями форума?
Спробую знайти Вашу ел.адресу і скинути туди.
uras
Цитата(Анатолій Ковальов @ 8.5.2020, 13:36) *
Юрію Володимировичу. Дякую за те, що відгукнулися. Стаття моя в процесі доопрацювання. Частина роздіолів готується мною та моїми друзями. Запрошую і Вас. По Запоріжжі є багато активних людей. які вже включилися в діяльність побудови омріяної країни, народовладдя: це Андрій Матрій, Лідія Кривенко, Володимир Коляка, Тютюнник Юлія, Сміян Віталій та ін. Підключайтеся, будьласка. і Ви. Скиньте мені Ваші тел та ел.адр.


Доброго Вам здоров'я!
Написав Вам повідомлення (личное сообщение), але серед "відправлених" не можу його знайти.
Може, щось відбувається з налаштуваннями форума?
Спробую знайти Вашу ел.адресу і скинути туди.
support
Цитата(uras @ 8.5.2020, 20:23) *
Доброго Вам здоров'я!
Написав Вам повідомлення (личное сообщение), але серед "відправлених" не можу його знайти.
Може, щось відбувається з налаштуваннями форума?
Спробую знайти Вашу ел.адресу і скинути туди.
если при отправке сообщения не взводить специально птичку вида "сохранить в отправленных" - сообщение отправляется, но в отправленных его не будет.
Пресс-секретарь
Цитата(support @ 9.5.2020, 2:48) *
если при отправке сообщения не взводить специально птичку вида "сохранить в отправленных" - сообщение отправляется, но в отправленных его не будет.
А может, сделать сохранение по умолчанию в отправленных?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.