Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: 2 Три постулати трансформації України у західний світ
Портал: > Kонференции > ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ НАРОДОВЛАДДЯ > Шляхи до народовладдя > Гайдук Валерій Якович
Пресс-секретарь
Три постулати трансформації України у західний світ


1. Концепція розвитку - (усвідомлення проблеми)
 Аналіз сучасного стану:
- протиріччя розвитку у діючій моделі
- загрози
- виклики
- аналіз стану ресурсів
 Принципи
 Стратегія розвитку
 Шляхи досягнення
 Потенціал формування капіталу (суспільного, соціального)

2. Модель нового українського суспільства та план дій (завдання) – (формулювання рішення)
 Формування окремих блоків та розділів моделі взаємопов’язаних стратегією розвитку
 Розробка детального (галузевого, місцевого тощо) плану дій на забезпечення функціонування нової моделі суспільства
 Формування потенційної команди виконавців (кадрова політика).

3. Доктрина політичного узгодження – (реалізація)
 Формування політичної платформи для розбудови нової моделі українського суспільства
 Об’єднання демократичних сил патріотичних партій
 Національна ідея нового українського суспільства – найбільший пріоритет.

Основні вимоги до реформ:

1. Мають відповідати природнім законам найоптимальнішого вирішення проблем існуючої системи.

2. Юридичне оформлення правочинів має відповідати суспільно - правовим відносинам з урахуванням культурно-історичного аспекту, бути фізично здійсненним та економічно виправданим.

3. Передбачають досконалої фахової підготовки для формування чіткого плану заходів та дій щодо його впровадження, при належній експертизі і персональній відповідальності виконавців.

4. Сприйняття більшістю в суспільстві, можливість до швидкої адаптованості в сфері застосування.


Підготовлено: Валерій Гайдук тел. 093 926 16 58
Е –мail: hayvaleri@gmail.com

Повний текст можна завантажити в прикріпленому файлі
uras
Доброго дня.

Підтримую ініціативу.
Але є те, з чим я не можу погодитись.
Так наприклад, мені не зрозуміло головний посил: "Трансформація в західний світ". ???
Ми - Україна... Русь.
Самодостатня і самобутна країна.
Маємо власні пріоритети, традиції та інше.
Чому ми маємо інтегруватись туди, де нас, по-перше, не чекають, а по-друге - не сприймають?
Навіщо нам "західні цінності"?
Своїх не вистачає?

Тож, вибачте, шановний Авторе, я підтримую все написане і маю низку власних реформних пропозицій.
Але я все це хочу бачити реалізованим в нашій країні, яка за Конституцією є незалежною та суверенною.

Якщо я в чомусь помиляюсь, то виправте.
Марк Зобов
Цитата(uras @ 5.5.2020, 14:32) *
Доброго дня.

Підтримую ініціативу.
Але є те, з чим я не можу погодитись.
Так наприклад, мені не зрозуміло головний посил: "Трансформація в західний світ". ???
Ми - Україна... Русь.
Самодостатня і самобутна країна.
Маємо власні пріоритети, традиції та інше.
Чому ми маємо інтегруватись туди, де нас, по-перше, не чекають, а по-друге - не сприймають?
Навіщо нам "західні цінності"?
Своїх не вистачає?

Тож, вибачте, шановний Авторе, я підтримую все написане і маю низку власних реформних пропозицій.
Але я все це хочу бачити реалізованим в нашій країні, яка за Конституцією є незалежною та суверенною.

Якщо я в чомусь помиляюсь, то виправте.

Солидарен с Вами, Юрий.
Пресс-секретарь
Отвечает Валерій Якович эл. почтой:

"На питання чому трансформація у західний світ. Відповідаю. Україна визначила стратегічний напрямок до Європейського співтовариства (на Євромайдані). Парламент ратифіікував Європейську хартію місцевого самоврядування. Це не обов'язково вступати в Євросоюз. А яку альтернативу ви пропонуєте?"
Rysh
Цитата(Пресс-секретарь @ 16.5.2020, 16:05) *
Отвечает Валерій Якович эл. почтой:

"На питання чому трансформація у західний світ. Відповідаю. Україна визначила стратегічний напрямок до Європейського співтовариства (на Євромайдані). Парламент ратифіікував Європейську хартію місцевого самоврядування. Це не обов'язково вступати в Євросоюз. А яку альтернативу ви пропонуєте?"

Стратегичний напрямок до Европейского сообщества не включает экономическое сообщество?

А какие аспекты включает?

Можно спросить? Практика уже показала, что экономическое сообщество с Европейским сообществом не получается. Европа предлагает Украине невыгодные условия. Пользуется нашими ресурсами, например лесом. А потом продает мебель во много раз дороже. Нашу мебель не покупает. на свой рынок не впускает. ЕС не заинтересован, чтобы промышленность в Украине заработала и Украина избавилась от долгов.

Как уважаемое научное сообщество представляет себе осуществлять евроинтеграцонный курс Украины туда, куда ее не впускают и что ведет к обнищанию Украины?

Если не вступать в Евросоюз, то в чем заключается евроинтеграция?





Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.