ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ
(КОРОТКИЙ ЗМІСТ).
Приготуйте путь Господу, прямі зробіть стежки для Нього.
(КОРОТКИЙ ЗМІСТ).
Приготуйте путь Господу, прямі зробіть стежки для Нього.
Громадсько-політичні перетворення
1 Возз`єднання народів України у споріднену сімейно-трудову спільноту землевласників. Євангелізація і демократизація суспільного життя на підготовчому етапі динамічного переходу від командно-адміністративної форми правління до комунально-демократичного самоврядування.
2 Проведення структурної перебудови адміністративних органів державної влади шляхом заміни їх попередньої, безперспективної діяльності на господарчо-розрахункові органи місцевого самоврядування на місцях, у місцевих округах та регіонах, а також на місцевому міжрегіональному рівні. Створення Комунальної профспілки родинного співробітництва Професійної Організації Регіонального Активу (КПРС ПОРА «Незалежний Універсал»).
3 Утворення благодійного правового органу соціального захисту громадянського населення України на місцевому рівні, а також по країні в цілому. Введення в дію законодавчих і виконавчих органів сімейно-трудового самоврядування на місцях, у місцевих округах і регіонах. Створення Всенародного Православного Віче.
4 Прийняття Комплексної Програми Благодійного розвитку Української Народної республіки. Розподіл громадсько-політичних обов`язків між членами Всеукраїнської спорідненої спілки родин землевласників, як на місцях, так і по країні в цілому.
5 Введення в дію Культурно-просвітницького Центру Духовного відродження соціально-економічного потенціалу Української Народної республіки. Науково-політична та соціально-економічна інтеграція в міжнародний громадсько-політичний і фінансово-економічний простір.
6 Проведення організаційно-теоретичної роботи по створенню Материнської Благодійної організації громадян Всеукраїнської спорідненої спілки родин землевласників «Соборна Батьківщина» і Її Дочірньої Благодійної організації громадян Всеукраїнського Незалежного Землянства «Універсальний Агро світ»..
Соціально-економічні перетворення
6 Проведення організаційно-практичної роботи по створенню Дочірньої Благодійної організації громадян Всеукраїнського Незалежного Землянства «Універсальний Агро світ».
7 Поєднання землеробства з промисловістю. Проведення універсальної приватизації на місцях.
8 Структурна розбудова інноваційних органів місцевого, окружного, регіонального (міжрегіонального) самоуправління в сімейно-трудових колективах.
9 Переведення усіх ланок благодійного виробничого розвитку на наукову організацію праці і комунальний госпрозрахунок.
10 Утворення Благодійної ради фінансово-економічної взаємодопомоги. Ввдення в благодійну взаємодію правового органу соціального захисту місцевого населення у сімейно- трудових колективах.
11 Планування та розподіл навантаження в сімейно-трудових колективах від місцевого до республіканського кола спорідненої благодійної життєдіяльності.
12 Введення в дію Профспілкового центру Наукової організації праці (реформованого Центру зайнятості) на місцях, у місцевих округах і регіонах. Створення Благодійного Пенсійного Фонду. Надання безробітному населенню необхідних умов для самостійного працевлаштування в Незалежному Агропромисловому Універсалі.
13 Створення Всенародного Благодійного фонду реконструкції і розвитку фінансової економіки. Впровадження вітчизняної подвійної грошової системи. Звільнення трудящих від найманої праці та фінансової залежності. Динамічний перехід на планомірне господарювання в Незалежному Агропромисловому Універсалі.
14 Духовне відродження (оновлення) місцевої життєдіяльності об’єднаної територіальної громади на її тернистому шляху до Духовної Свободи і фінансово-економічної Незалежності, до утвердження прямого народовладдя на Українській Землі Соборної Православної Русі. Науково-політична та соціально-економічна інтеграція Української народної республіки в міжнародний соціально-економічний простір.
СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ПРАКТИЧНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ НА УКРАЇНІ
СУСПІЛЬНОГО ЖИТТЯ НА УКРАЇНІ
1 Оцінка ситуації. Стартові завдання. Науково-теоретична підготовка керівного персоналу.(Ввести в курс справ усі ланки державної влади. Домогтися від них глибинного розуміння високих цілей і невідкладних доленосних завдань). Представники від громадських організацій.
2 Структурна підготовка законодавчих і виконавчих органів державної влади і делегованих органів місцевого самоврядування до організаційно-правозахисної роботи на місцевому рівні, у місцевих округах районів і обласних регіонів. (Забезпечити усім ланкам нової, комунально-демократичної системи загальнонародного самоврядування ясне бачення дійсних внутрішніх і зовнішніх проблем сьогодення та шляхів безболісного їх рішення).
3 Внутрішня аналітична робота на місцевому і загальнодержавному рівні. Визначити основні та допоміжні етапи соціально-економічного та духовного відродження суспільного життя. (Добитись ефективного вирішення невідкладних завдань та перспективи благодійного розвитку України).
4 Провести місцеві прогресивні вибори. (Виявити, знайти з громадського середовища найбільш обдарованих особистостей. Підібрати та підготувати виконавців виробничих та громадсько-політичних організаторів на місцевому рівні і по країні в цілому. Створити комунально-демократичну профспілку спорідненого співробітництва професійної організації регіонального активу – КПСС ПОРА «Незалежний Універсал»).
5 Планування. Скласти поточні та перспективні плани розвитку населених пунктів сільського, селищного та міського типу. (Забезпечити ефективне виконання намічених планів благодійного розвитку соціально-економічної життєдіяльності незалежних місцевих регіонів).
6 Створити Материнську Благодійну Організацію Громадян «Соборна Батьківщина» і Її Дочірню Благодійну організацію Громадян Агропромислового сімейно-трудового об’єднання Всеукраїнського Незалежного Землянства (земляцтва) «Універсальний Агро світ». (Розподілити організаційні громадсько-політичні обов`язки та професійне сімейно-трудове навантаження між членами Спорідненої спілки родин землевласників «Земля і Воля». Забезпечити свободу вибору та рівні соціальні умови правового захисту місцевого населення при перерозподілі організаційних обов`язків та трудового навантаження між членами Всеукраїнської спорідненої сімейно-трудової спільноти землевласників).
7 Створити благонадійні соціально-економні умови для повноцінного розвитку людської особистості в її суспільній сімейно-трудовій життєдіяльності. Гармонійно поєднати всі ланки громадсько-політичної і соціально-економічної життєдіяльності в цілісний організм. (По ходу практичних взаємодій визначити, які штучні перешкоди стоять на шляху євангелізації, демократизації і комунікації громадянського життя).
8 Науково-практична соціально-економічна інтеграція Української народної республіки в міжрегіональний (міжнародний) соціально-економічний простір. Повністю і безповоротно вийти з буржуазно-ринкової системи омани. Здійснити динамічний перехід в Благодійну систему спорідненої сімейно-трудової життєдіяльності, котра функціонує у Хресті «плюс».).
Повний текст можна завантажити в прикріпленому файлі